Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене лицензий на осуществление деятельности по организации и проведению азартных игр в Украине (по организации и содержанию тотализаторов, игорных заведений)

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 03.08.2009 № 863

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.08.2009 р. N 863

Про скасування ліцензій на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор в Україні (з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів)

На підставі статті 2, частини другої статті 4 Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", керуючись статтею 6, частиною другою статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Скасувати ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор в Україні (з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів) суб'єктам підприємницької діяльності згідно з переліком, визначеним у додатку до даного розпорядження.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Граділя А. І.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос