Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нового состава рабочей группы по контролю за работой автоперевозчиков области, выполнением ими требований транспортного законодательства, нормативных актов и условий заключенных соглашений на перевозку пассажиров на автобусных маршрутах общего пользования

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.02.2009 № 138
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.02.2009 р. N 138

Про затвердження нового складу робочої групи з контролю за роботою автоперевізників області, виконанням ними вимог транспортного законодавства, нормативних актів та умов укладених угод на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Розпорядження втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 2 червня 2008 року N 699
згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 19 грудня 2013 року N 872)

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 і частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад робочої групи з контролю за роботою автоперевізників області, виконанням ними вимог транспортного законодавства, нормативних актів та умов укладених угод на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 2 червня 2008 року N 699, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на т. в. о. заступника голови обласної державної адміністрації Довбиша О. Е.

Опрос