Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в показатели областного бюджета на 2008 год

Областная государственная администрация
Распоряжение от 07.05.2008 № 556

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2008 р. N 556

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2008 рік

З метою забезпечення виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 року N 665-р "Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 18, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін до показників обласного бюджету на 2008 рік, затверджених рішенням обласної ради від 12 лютого 2008 року N 522 "Про обласний бюджет на 2008 рік", у частині уточненого планового обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" (додається).

2. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації підготувати проект рішення обласної ради про внесення змін до показників обласного бюджету на 2008 рік для подання його на розгляд обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Коняєва О. В.

 

Опрос