Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы предприятий жилищно-коммунального хозяйства области в осенне-зимний период 2007/2008 года и определении основных заданий для работы хозяйственного комплекса в следующем отопительном сезоне

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 24.04.2008 № 512

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2008 р. N 512

Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період 2007/2008 року та визначення основних завдань для роботи господарського комплексу в наступному опалювальному сезоні

Аналіз роботи господарського комплексу області за минулий осінньо-зимовий період свідчить, що місцеві органи виконавчої влади й місцевого самоврядування в основному в правильному напрямку скерували організаційно-господарську діяльність усіх об'єктів господарювання на виконання заходів з підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2007/2008 року, затверджених розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 7 травня 2007 року N 440.

Разом з тим, початок опалювального сезону показав, що основною причиною відсутності опалення в житлових будинках була непідготовленість теплових мереж до транспортування теплоносія. Так, у м. Херсоні це тепломережі ВАТ "Херсонська ТЕЦ", а також безхазяйні тепломережі. Прийнято рішення міської ради від 4 вересня 2007 року N 557 "Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста мереж теплопостачання, гарячого водопостачання, водопостачання та водовідведення загального користування, обладнання теплового пункту за адресою: вул. Рози Люксембург, 21, які знаходилися на балансі ліквідованих, реорганізованих суб'єктів підприємницької діяльності і, всупереч чинному законодавству, не були своєчасно передані до комунальної власності", яке до теперішнього часу виконано частково.

Крім того, на початку листопада 2007 року через затримку проведення робіт по реконструкції котелень без теплопостачання залишалися 771 житловий будинок, 33 дитячі садки та 24 учбові заклади.

Опрос