Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по решению проблемных вопросов в области после приобретения членства Украины во Всемирной торговой организации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.04.2008 № 507

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2008 р. N 507

Про затвердження заходів щодо вирішення проблемних питань в області після набуття членства України у Світовій організації торгівлі

Відповідно до Рекомендацій парламентських слухань "Стан підготовки вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ), проблеми та перспективи", схвалених Постановою Верховної Ради України від 9 січня 2007 року N 542-V, враховуючи результати проведеного 3 квітня 2008 року засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при обласній державній адміністрації з питання "Перспективи економіки області після набуття членства України у Світовій організації торгівлі", з метою вирішення проблемних питань щодо адаптації суб'єктів та галузей до умов лібералізованого зовнішньоторговельного режиму і забезпечення позитивних перспектив економіки області після набуття членства України у Світовій організації торгівлі, керуючись статтею 6, пунктами 2 - 8 частини першої статті 13, пунктами 3 - 5, 8, 9 статті 16, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити заходи щодо вирішення проблемних питань в області після набуття членства України у Світовій організації торгівлі, що додаються.

2. Головним управлінням обласної державної адміністрації: економіки та агропромислового розвитку, управлінням обласної державної адміністрації: освіти і науки, культури і туризму, промисловості та розвитку інфраструктури, обласному управлінню у справах захисту прав споживачів, ДП "Херсонстандартметрологія", Державній інспекції з контролю за цінами в області забезпечити виконання в області заходів, затверджених цим розпорядженням, і про хід їх реалізації надавати інформацію Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Коняєва О. В.

Опрос