Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении проекта землеустройства относительно отвода и предоставления в аренду земельного участка и установлении арендной платы за пользование им

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.05.2007 № 499

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2007 р. N 499

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання в оренду земельної ділянки і встановлення орендної плати за користування нею

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "ЧАЙКА" про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання в оренду земельної ділянки, враховуючи погодження Генічеської районної державної адміністрації, відповідно до статей 17, 93, 123, 124, 125, 126, 186 та частини дванадцятої розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України, статті 21 Закону України "Про оренду землі", керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення товариству з обмеженою відповідальністю "ЧАЙКА" земельної ділянки в оренду строком на 49 років загальною площею 15,0 га (піски) із земель рекреаційного призначення, що розташовані на території Стрілківської сільської ради Генічеського району, для розміщення реабілітаційно-оздоровчого комплексу та об'єктів його інфраструктури.

2. Надати товариству з обмеженою відповідальністю "ЧАЙКА" в оренду строком на 49 років земельну ділянку, зазначену в пункті 1 даного розпорядження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос