Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по реализации в 2007 - 2008 годах Основных направлений проведения государственной политики занятости на период до 2009 года в области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 15.05.2007 № 485

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2007 р. N 485

Про затвердження плану заходів щодо реалізації в 2007 - 2008 роках Основних напрямів проведення державної політики зайнятості на період до 2009 року в області

З метою організації виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2007 року N 156-р "Про затвердження плану дій щодо реалізації в 2007 - 2008 роках Основних напрямів проведення державної політики зайнятості на період до 2009 року", подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості населення та на ринку праці області, створення належних умов для гідної праці як основи зростання добробуту населення, розвитку трудового потенціалу, підвищення ефективності системи соціального захисту населення від безробіття, керуючись статтею 6, пунктом 10 частини першої статті 13, пунктом 2 статті 24, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план заходів щодо реалізації в 2007 - 2008 роках Основних напрямів проведення державної політики зайнятості на період до 2009 року в області (далі - план заходів), що додаються.

2. Районним державним адміністраціям, структурним підрозділам обласної державної адміністрації забезпечити безумовне виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, про що інформувати щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації для узагальнення.

3. Рекомендувати міськвиконкомам, Державній податковій адміністрації в області, представництву Держпідприємництва в області, обласній організації роботодавців, обласній міжгалузевій раді профспілок, обласному відділенню Фонду України соціального захисту інвалідів, Головному управлінню Пенсійного фонду України в області, територіальній державній інспекції праці в області, управління МВС України в області забезпечити виконання пункту 2 даного розпорядження.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації забезпечувати підготовку інформації про стан виконання плану заходів та надання її Міністерству праці та соціальної політики України щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним періодом.

Опрос