Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О лимитах потребления энергоносителей

Областная государственная администрация
Распоряжение от 07.05.2007 № 457

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2007 р. N 457

Про ліміти споживання енергоносіїв

Відповідно до статті 53 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" та пункту 30 рішення обласної ради від 29 грудня 2006 року N 182 "Про обласний бюджет на 2007 рік", керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по установах і організаціях, що фінансуються з обласного бюджету, на 2007 рік (додаються).

2. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації - головним розпорядникам коштів обласного бюджету, керівникам бюджетних установ забезпечити дотримання доведених лімітів, проведення розрахунків за електричну і теплову енергію, природний газ, послуги водопостачання та водовідведення в повному обсязі, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості.

3. Рекомендувати ВАТ "Енергопостачальна компанія "Херсонобленерго", ВАТ "Херсонгаз", підприємствам і організаціям, які надають послуги з тепло- і водопостачання установам, що фінансуються з обласного бюджету, забезпечувати їх енергоносіями та житлово-комунальними послугами в межах лімітів, затверджених даним розпорядженням.

Опрос