Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в программу экономического и социального развития Херсонской области на 2006 год

Областная государственная администрация
Распоряжение от 02.11.2006 № 1077

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.11.2006 р. N 1077

Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Херсонської області на 2006 рік

З метою ефективного виконання програми економічного і соціального розвитку Херсонської області на 2006 рік, спрямованої на забезпечення сталого економічного зростання, з урахуванням уточнених показників, відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 17, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін до розділу II "Основні показники та баланси економіки Херсонської області на 2006 рік" програми економічного і соціального розвитку Херсонської області на 2006 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 7 лютого 2006 року N 546, а саме:

1.1. До таблиці N 62 "Перелік об'єктів газопостачання і теплозабезпечення, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету", змінивши назву об'єкта "Аварійно-відновлювальні роботи внутрішньої системи опалення центральної районної лікарні, смт Іванівка" на "Реконструкція внутрішньої системи опалення центральної районної лікарні, смт Іванівка".

1.2. До таблиці N 63 "Перелік об'єктів, що фінансуються у 2006 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, у першу чергу сільських" у частині збільшення обсягів фінансування за рахунок коштів обласного бюджету згідно з додатком.

2. Проект змін, вказаний у пункті 1 цього розпорядження, винести на розгляд чергової сесії обласної ради.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос