Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации работы по реализации в области Проекта "Совершенствование системы социальной помощи в Украине"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.11.2006 № 1130

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2006 р. N 1130

Про організацію роботи щодо реалізації в області Проекту "Вдосконалення системи соціальної допомоги в Україні"

З метою реалізації в області Проекту "Вдосконалення системи соціальної допомоги" (далі - Проект), що впроваджується відповідно до Угоди про позику від 28 листопада 2005 року N 4807-UA між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, керуючись статтею 6, пунктом 10 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 23, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Головам районних державних адміністрацій:

1.1. Вжити заходів щодо забезпечення управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій власними приміщеннями або приміщеннями на умовах оренди строком не менше ніж на десять років.

1.2. Організувати роботу управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій з урахуванням Методичних рекомендацій щодо стандартної моделі надання соціальної допомоги на місцевому рівні (єдиної технології прийому громадян, які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги), затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 23 травня 2005 року N 183 "Про впровадження в місцевих органах праці та соціального захисту населення єдиної технології прийому громадян, які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги".

1.3. У межах показників, визначених у Державному бюджеті України на 2007 рік на утримання місцевих державних адміністрацій, передбачити асигнування на ремонт приміщень управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій, що не забезпечуються коштами позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос