Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации исполнения постановления Кабинета Министров Украины от 3 октября 2006 года N 1376 "О работе центральных и местных органов исполнительной власти по обеспечению экономического и социального развития регионов в январе - августе 2006 г., выполнении Плана безотлагательных мер по преодолению кризисных явлений в экономике и социальной сфере и завершении подготовки к работе в осенне-зимний период

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.10.2006 № 995
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.10.2006 р. N 995

Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2006 року N 1376 "Про роботу центральних та місцевих органів виконавчої влади із забезпечення економічного і соціального розвитку регіонів у січні - серпні 2006 р., виконання Плану невідкладних заходів щодо подолання кризових явищ в економіці і соціальній сфері та завершення підготовки до роботи в осінньо-зимовий період"

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 7 травня 2007 року N 440)

Діяльність обласної державної адміністрації в поточному році спрямована на виконання завдань, визначених у Основних напрямах урядової політики в економічній та соціальній сфері на 2006 рік, підтримку конкурентоспроможності економіки області на належному рівні, збереження частки області в реальному секторі економіки України.

За результатами роботи господарського комплексу області у першому півріччі поточного року було забезпечено виконання основних заходів та показників як економічного, так і соціального напрямків, крім іноземних інвестиційних надходжень.

У цілому аналізуючи роботу обласної державної адміністрації, слід зазначити, що при оцінці її результатів за перше півріччя 2006 року із забезпечення розвитку промислового комплексу області не було враховано зупинку на реконструкцію та модернізацію ВАТ "Херсонський нафтопереробний комплекс" (далі - НПЗ), яка негативно позначилася не лише на показниках промислового виробництва, але й суттєво вплинула на інші економічні та соціальні показники регіону.

Так, за січень - червень 2006 року промисловими підприємствами області вироблено продукції на 693,2 млн. грн., або на 30,7 % менше минулорічного показника (НПЗ за відповідний період минулого року було вироблено продукції на 856,7 млн. грн. - 40,5 % до загального обсягу промислового виробництва області), що в свою чергу призвело до зменшення вантажоперевезень залізничним транспортом нафти і нафтопродуктів на 99,5 %, показник річного завдання програми по перевезенню вантажів за перше півріччя виконано на 40,7 %, зменшено експортні поставки продукції переробки нафти на 1,6 млн. дол. США (1,7 %), бюджети всіх рівнів недоотримали значну суму (зокрема, за перше півріччя 2005 року НПЗ сплатив до державного бюджету понад 80 млн. грн., а до Пенсійного фонду - 5,0 млн. грн.). Кількість робочих місць з 1517 в минулому році зменшиться на період реконструкції до 501 працюючого, середня заробітна плата одного працівника по НПЗ за 2005 рік була вдвічі вища від середньообласного показника (1190 грн.).

Обласна державна адміністрація змогла спрогнозувати розвиток подій та вжити ефективних заходів щодо пом'якшення негативного впливу зупинки НПЗ та забезпечила збереження позитивних тенденцій на загальну соціально-економічну ситуацію в області.

За січень-серпень поточного року обсяги промислового виробництва в цілому по області зросли на 13,6 % (без НПЗ), за 9 місяців - на 12,2 % і за прогнозними оцінками на кінець року складуть 111,3 %.

Опрос