Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неудовлетворительном контроле за использованием служебного автотранспорта

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.05.2006 № 451

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.05.2006 р. N 451

Про незадовільний контроль за використанням службового автотранспорту

Згідно з інформацією ВДАІ УМВС України в Херсонській області 24 квітня 2006 року на 224 км автодороги Одеса - Мелітополь - Новоазовськ біля с. Дар'ївка Білозерського району водій обласного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни Лебедєв А. Л., керуючи автомобілем BMW 740i, державний номер 555-24 ХО, що належить обласному онкологічному диспансеру, не впоравшись з керуванням з'їхав у кювет, де скоїв зіткнення з деревом, після чого автомобіль загорівся. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на місці події загинуло четверо осіб.

Згідно із розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 25 квітня 2006 року N 410 створено комісію із службового розслідування причин вказаної дорожньо-транспортної пригоди.

За результатами проведеного службового розслідування комісія дійшла висновку, що скоєння ДТП спричинило невжиття заходів для забезпечення належного зберігання та експлуатації автомобіля BMW 740i, державний номер 555-24 ХО, з боку начальника управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Брагара М. С., начальника обласного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни Тимошенка В. В. Це призвело до того, що водій автомобіля Лебедєв А. Л. самовільно використовував ввірений йому транспортний засіб.

Опрос