Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений к программе экономического и социального развития Херсонской области на 2006 год

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.04.2006 № 421

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.04.2006 р. N 421

Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку Херсонської області на 2006 рік

З метою ефективного виконання програми економічного і соціального розвитку Херсонської області на 2006 рік, спрямованої на забезпечення сталого економічного зростання, з урахуванням уточнених показників, відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року N 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету", керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 17, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін та доповнень до розділу II "Основні показники та баланси економіки Херсонської області на 2006 рік (уточнені показники)" (додаються) програми економічного і соціального розвитку Херсонської області на 2006 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 7 лютого 2006 року N 546, та винести його на розгляд обласної ради.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації та обласним управлінням, відповідальним за реалізацію зазначеної у пункті 1 цього розпорядження програми, забезпечити виконання її показників, про що інформувати Головне управління економіки обласної державної адміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації забезпечити щоквартальний аналіз виконання програми економічного і соціального розвитку області на 2006 рік та підготовку відповідних матеріалів за його підсумками на засідання колегії обласної державної адміністрації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос