Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нового состава рабочей группы по вопросам мониторинга подтопленных территорий и населенных пунктов области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.05.2005 № 560
редакция действует с 06.02.2006

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.05.2005 р. N 560

Про затвердження нового складу робочої групи з питань моніторингу підтоплених територій і населених пунктів області

Розпорядження втратило чинність, крім пункту 2 
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 6 лютого 2006 року N 96)

З метою забезпечення опрацювання та максимальної оптимізації рішень про виконання інженерно-технічних та організаційних заходів щодо запобігання та зменшення негативного впливу підтоплень, визначення основних причин підтоплень конкретних населених пунктів та територій області, у зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад робочої групи з питань моніторингу підтоплених територій і населених пунктів області, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22 жовтня 2004 року N 1204 "Про науково-методичне забезпечення рішень та організаційно-фінансову підтримку інженерно-технічних заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків підтоплення в області", згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 жовтня 2004 року N 1204 "Про науково-методичне забезпечення рішень та організаційно-фінансову підтримку інженерно-технічних заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків підтоплення в області" в частині складу робочої групи з питань моніторингу підтоплення територій і населених пунктів області.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос