Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об определении границ зон таможенного контроля в пунктах пропуска (пунктах контроля) через государственную границу Украины и их функционировании в зоне деятельности Херсонской таможни

Таможня
Положение, Приказ от 26.12.2005 № 684
Утратил силу

Про затвердження Положення про визначення меж зон митного контролю в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України та їх функціонування в зоні діяльності Херсонської митниці

Наказ Херсонської митниці
від 26 грудня 2005 року N 684

Зареєстровано в Херсонському обласному управлінні юстиції
16 січня 2006 р. за N 04/854

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 28 грудня 2012 року N 746)

Відповідно до статей 48 - 52 Митного кодексу України та з метою здійснення структурними підрозділами Херсонської митниці митних процедур щодо товарів та транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України, проведення заходів, пов'язаних з виявленням, запобіганням і припиненням контрабанди та порушень митних правил, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про визначення меж зон митного контролю в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України та їх функціонування в зоні діяльності Херсонської митниці, що додається.

2. Начальнику юридичного сектору Кирилову В. В. забезпечити:

2.1. Подання у 5-денний термін цього наказу на державну реєстрацію до Херсонського обласного управління юстиції.

2.2. Направлення завіреної копії цього наказу, після його державної реєстрації, в редакцію газети Херсонської області "Наддніпрянська правда" для офіційного оприлюднення.

Опрос