Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке финансирования проектов, программ, разработанных общественными организациями, относительно детей, молодежи, женщин и семей

Управление по делам молодежи и спорта облгосадминистрации
Положение, Приказ от 23.12.2005 № 68-осн
Утратил силу

Про затвердження Положення про порядок фінансування проектів, програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї

Наказ управління у справах молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації
від 23 грудня 2005 року N 68-осн

Зареєстровано в Херсонському обласному управлінні юстиції
16 січня 2006 р. за N 03/853

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації
 від 11 січня 2007 року N 1)

Відповідно до статті 37 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 10 Закону України "Про молодіжні та дитячі громадські організації", з метою ефективного розподілу та використання бюджетних коштів, які передбачаються для державної підтримки громадських організацій на виконання програм та заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок фінансування конкурсу проектів, програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї (додається).

2. Відділу сімейної та молодіжної політики (Масловій В. І.) забезпечити висвітлення оголошення про конкурс на фінансування проектів, програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї з обласного бюджету у засобах масової інформації, серед громадських організацій, відділів (секторів) у справах молоді та спорту районних державних адміністрацій, міських виконавчих комітетів.

3. Начальникам відділів (секторів) у справах молоді та спорту районних державних адміністрації, міських виконавчих комітетів довести наказ до відома молодіжних, дитячих та жіночих організацій на місцях та надати необхідну допомогу в підготовці проектів та програм.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ начальника управління у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації від 3 листопада 2003 N 84 "Про затвердження Положення про порядок фінансування проектів, програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї", зареєстрований в ХОУЮ за N 69/713 від 5 листопада 2003 року.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління 

Є. М. Алхімов 

 

Опрос