Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения дохода от выращивания сельскохозяйственной продукции на земельных долях (паях), выделенных в результате раздела земель

Государственная налоговая администрация области
Письмо от 09.06.2005 № 123/к/11-В4

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 09.06.2005 р. N 123/к/11-В4

Оподаткування доходів громадян з першого січня 2004 року регламентується Законом України від 22.05.2003 N 889 "Про податок з доходів фізичних осіб" (далі - Закон).

Статтею 4 Закону визначено, які суми доходів включаються і які не включаються до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу.

Так відповідно до підпункту 4.3.36 пункту 4.3 статті 4 "не включаються до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу доходи від відчуження безпосередньо власником сільгосппродукції (включаючи продукцію первинної переробки), вирощеної (виробленої) ним на земельних ділянках, наданих для ведення особистого селянського господарства, якщо їх розмір не було збільшено в результаті отриманої в натурі (на місцевості) земельної частки (паю); будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибних ділянках), ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва".

Згідно із статтями 22 та 121 Земельного кодексу України земля сільськогосподарського призначення передається у власність та користування фізичним особам для ведення особистого господарства у розмірі не більше 2,0 га (для ведення садівництва - не більше 0,12 га; для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,1 га; для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара); для виробництва, переробки та споживання сільськогосподарської продукції з метою задоволення особистих потреб.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос