Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации выполнения аварийно-восстановительных работ на мосту через речку Кошевую в городе Херсоне

Областная государственная администрация
Распоряжение от 15.04.2004 № 406

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.04.2004 р. N 406

Про організацію виконання аварійно-відновлювальних робіт на мосту через річку Кошову в місті Херсоні

З метою організації виконання аварійно-відновлювальних робіт на мосту через річку Кошову у місті Херсоні, на виконання доручення Міністра транспорту України від 2 квітня 2004 року, листа Державного департаменту морського і річкового транспорту Міністерства транспорту України від 9 квітня 2004 року N 1-608, керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визначити Херсонський міськвиконком розпорядником коштів, які надійдуть від підприємств, що входять до складу державного об'єднання "Укрморпорт Державного департаменту морського і річкового транспорту Міністерства транспорту України, в сумі 3,8 млн. грн. для проведення аварійно-відновлювальних робіт через річку Кошову у місті Херсоні.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос