Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областной комиссии по вопросам расчетов за потребленные энергоносители

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 28.07.2003 № 776
редакция действует с 19.02.2007

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.07.2003 р. N 776

Про обласну комісію з питань розрахунків за спожиті енергоносії

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 30 грудня 2003 року N 1387

Розпорядження втратило чинність, крім пунктів 3 і 5
(згідно з  розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 19 лютого 2007 року N 121)

З метою поліпшення стану розрахунків за спожиті енергоносії, розширення функцій обласної комісії з цих питань, керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити склад обласної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 10 січня 2002 року N 24 (додаток 1).

2. Відповідно до пункту 12 Протоколу наради у Прем'єр - міністра України Януковича В. Ф. від 28 березня 2003 року з питань розрахунків за спожиті енергоносії у січні - лютому 2003 року, з метою координації діяльності регіональних груп, створених на виконання доручення голови обласної державної адміністрації, даного на нараді з питань розрахунків за спожиті енергоносії 2 квітня 2003 року, створити у складі обласної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії обласну робочу групу з виявлення фактів втручання в роботу енергетичних приладів, причин комерційних втрат електроенергії, крадіжок енергоносіїв і енергетичного обладнання у складі згідно з додатком 2.

3. Затвердити положення про обласну робочу групу з виявлення фактів втручання в роботу енергетичних приладів, причин комерційних втрат електроенергії, крадіжок енергоносіїв і енергетичного обладнання (додається).

4. Районним державним адміністраціям, міським та районним виконавчим комітетам забезпечити контроль діяльності регіональних робочих груп із зазначених питань та надання інформації до робочої групи, утвореної цим розпорядженням, щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом.

Опрос