Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Программы обеспечения беспрепятственного доступа людей с ограниченными физическими возможностями к объектам жилищного и общественного назначения в области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Программа от 20.10.2003 № 1082
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.10.2003 р. N 1082

Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення в області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 2 вересня 2009 року N 1039)

Відповідно до Указу Президента України від 2 грудня 2002 року N 1112/2002 "Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту інвалідів та проведення в Україні у 2003 році Року людей з інвалідністю" та постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 року N 863 "Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення", керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 17, пунктом 1 статті 23, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення в області (далі - Програма), що додається.

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам щороку до 5 січня надавати управлінню містобудування та архітектури обласної державної адміністрації звіт про стан виконання Програми, затвердженої цим розпорядженням.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос