Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О II областном конкурсе среди учащейся и студенческой молодежи на лучшие материалы к сайту Херсонской областной государственной администрации "Херсонщина общается с миром!"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 09.10.2003 № 1034

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.10.2003 р. N 1034

Про II обласний конкурс серед учнівської та студентської молоді на кращі матеріали до сайту Херсонської обласної державної адміністрації "Херсонщина спілкується зі світом!"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 року N 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади", з метою забезпечення гласності та популяризації економічних, соціальних, культурно-освітніх та інших здобутків Херсонщини, збагачення інформаційної потужності, корисності, різноманітності представлення області у всесвітній мережі Інтернет за рахунок залучення до процесу формування матеріалів сайту Херсонської обласної державної адміністрації широкого загалу учнівської та студентської молоді області протягом лютого - червня 2003 року в області вперше проводився конкурс на кращі матеріали до сайту Херсонської обласної державної адміністрації "Херсонщина спілкується зі світом!" (далі - Конкурс).

У Конкурсі взяли участь 175 чоловік з 12 районів Херсонської області та з міст Херсона, Каховки, Нова Каховка, Генічеська, Цюрупинська, Скадовська. Визначено 10 переможців, котрі, у відповідності з умовами Конкурсу, нагороджені 5-денною туристично-пізнавальною поїздкою до м. Києва, 9 учасників нагороджено заохочувальними призами від організаторів Конкурсу. Головний приз - персональний комп'ютер - вручено учням Чорнобаївської санаторної школи-інтернату, які колективно взяли участь у Конкурсі за двома номінаціями. Роботи переможців Конкурсу було оприлюднено на сайті Херсонської обласної державної адміністрації. Частину робіт передано до державного архіву області.

Враховуючи позитивний досвід проведення Конкурсу та керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 22, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Провести протягом жовтня 2003 року - квітня 2004 року II обласний конкурс серед учнівської та студентської молоді на кращі матеріали до сайту Херсонської обласної державної адміністрації "Херсонщина спілкується зі світом!".

2. Затвердити Положення про Конкурс, зазначений у пункті 1 цього розпорядження (додається).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос