Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Положении о советниках по вопросам молодежной политики председателя, первого заместителя председателя, заместителей председателя областной государственной администрации, руководителей структурных подразделений областной государственной администрации и ее аппарата

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 16.12.2003 № 1326

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.12.2003 р. N 1326

Про Положення про радників з питань молодіжної політики голови, першого заступника голови, заступників голови обласної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату

З метою підготовки та залучення молоді до державної служби, до процесів прийняття рішень та державотворення, активного громадського життя і взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, створення умов для її професійного зростання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1444 "Про затвердження Програми підготовки та залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування", керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Положення про радників з питань молодіжної політики голови, першого заступника голови, заступників голови обласної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лебедя В. О.

 

Голова
обласної державної адміністрації
 

 
А. П. Юрченко
 

Опрос