Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств из резервного фонда областного бюджета

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.04.2003 № 364

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.04.2003 р. N 364

Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2002 року N 926 "Про Порядок використання коштів резервного фонду обласного бюджету", на підставі протоколів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11 березня 2003 року N 6 та від 2 квітня 2003 року N 7, керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 4 статті 18, пунктами 1, 7 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Виділити з резервного фонду обласного бюджету:

1.1. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації (Молчанов О. В.):

- 20,2 тис. грн. на здійснення першочергових аварійно-відновлювальних робіт по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, що сталася в Нижньосірогозькому районі;

- 10 тис. грн. на здійснення розрахунків за спожиті пально-мастильні матеріали, проведення інженерних та підривних робіт при ліквідації наслідків підтоплення в області.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос