Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении в области системы сбора, сортировки, транспортировки, переработки и утилизации тары (упаковки), твердых бытовых отходов как вторичного сырья

Областная государственная администрация
Распоряжение от 01.04.2003 № 275

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.04.2003 р. N 275

Про впровадження в області системи збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації тари (упаковки), твердих побутових відходів як вторинної сировини

З метою забезпечення в області організації збирання, сортування та своєчасного знешкодження твердих побутових відходів і обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров'я людини, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року N 915 "Про впровадження системи збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів як вторинної сировини", керуючись статтею 6, пунктом 5 статті 18, пунктом 9 статті 21, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації (Вороніч М. М.), управлінню переробної промисловості і продовольства обласної державної адміністрації (Кравченко І. М.), управлінню промисловості, транспорту та зв'язку обласної державної адміністрації (Михайлов Б. М.) спільно з обласним управлінням "Херсонекокомресурси" державної компанії з утилізації відходів як вторинної сировини Кабінету Міністрів України (Цибульський С. М.) до 10 квітня 2003 року розробити заходи щодо організації виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року N 915 "Про впровадження системи збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів як вторинної сировини".

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам до 15 квітня 2003 року забезпечити:

2.1. Проведення обстеження стану сміттєзвалищ (полігонів).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос