Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Начисление подоходного налога

Государственная налоговая администрация области
Письмо от 20.09.2002 № 3166/8/17-132

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 20.09.2002 р. N 3166/8/17-132

Нарахування прибуткового податку

Згідно зі статтею 8 розділу II Декрету Кабінету Міністрів України (ДКМУ) від 26.12.2002 р. N 13-92 "Про прибутковий податок з громадян" оподатковуваними прибутковим податком доходами, одержаними за місцем основної роботи (служби, навчання), вважаються доходи, отримані від підприємств, установ і організацій усіх форм власності, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, з якими громадянин має трудові відносини за умови обов'язкового ведення в цьому місці трудової книжки і провадження відрахувань до Фонду соціального страхування.

До сукупного оподатковуваного доходу включаються одержані за місцем основної роботи за виконання трудових обов'язків, у тому числі за сумісництвом, за виконання робіт за договорами підряду, а також інші доходи, що утворилися внаслідок надання за рахунок коштів підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності своїм працівникам матеріальних і соціальних благ у грошовій і натуральній формі.

Прибутковий податок з сукупного оподатковуваного доходу громадян за місцем основної роботи обчислюється за прогресивними ставками оподаткування, встановленими Указом Президента України від 13.09.94 р. N 519/94. Згідно зі статтею 5 вищезгаданого Декрету до сукупного оподатковуваного доходу, одержаного громадянами в період, за який здійснюється оподаткування, не включаються суми доходів осіб, які виконують сільськогосподарські та будівельні роботи в сільській місцевості, тимчасово або сезонно.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос