Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации исполнения в области постановления Кабинета Министров Украины от 26.09.2001 N 1266 "Об исчислении средней заработной платы (дохода) для расчета выплат по общеобязательному государственному социальному страхованию"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.10.2001 № 1088

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.10.2001 р. N 1088

Про організацію виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 N 1266 "Про обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 N 1266 "Про обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням":

1. Узяти до відома, що зазначеною постановою Кабінету Міністрів України затверджено Порядок обчислювання середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням.

2. Виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, обласному управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, обласному центру зайнятості населення:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос