Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации исполнения в области постановления Кабинета Министров Украины от 26 сентября 2001 г. N 1246 "Об утверждении Порядка замены бланков ранее выданных лицензий на бланки лицензий единого образца"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 15.10.2001 № 1083

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.10.2001 р. N 1083

Про організацію виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. N 1246 "Про затвердження Порядку заміни бланків раніше виданих ліцензій на бланки ліцензій єдиного зразка"

1. Взяти до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. N 1246 "Про затвердження Порядку заміни бланків раніше виданих ліцензій на бланки ліцензій єдиного зразка" затверджено Порядок заміни бланків раніше виданих ліцензій на бланки ліцензій єдиного зразка (додається) (див. окремо в базі).

2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, управлінням обласної державної адміністрації, обласним управлінням і службам забезпечити виконання зазначеної постанови в області та державний контроль за здійсненням діяльності, що потребує ліцензування.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос