Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по повышению социального статуса женщин в области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.06.2001 № 599
Утратил силу

Про заходи щодо підвищення соціального статусу жінок в області

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 6 червня 2001 року N 599

Зареєстровано в Херсонському обласному управлінні юстиції
7 червня 2001 р. за N 50/432

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
 від 29 серпня 2007 року N 1023)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
від 3 червня 2014 року N 369)

На сьогодні в області зареєстровано 18 жіночих громадських організацій, діяльність яких спрямована на поліпшення становища жінок і сім'ї, розв'язання проблем жіночого безробіття, працевлаштування та підвищення ефективності праці жінок. Успішно реалізуються проекти обласної організації Асоціації гайдів України "Дзеркало довіри", обласної ради Спілки жінок України "Соната для жінки", нова програма "Жінка для жінки" громадської організації "Успішна жінка".

Жіноче населення області становить 650 тис. 992 жінки, що складає 53,2 відсотка населення. Збільшується чисельність жінок, зайнятих в органах державного управління (76,7 відсотка), зокрема, керівників - жінок (57,6 відсотка), в галузях народного господарства (50,2 відсотка).

На виконання Указу Президента України від 25 квітня 2001 року N 283/2001 "Про підвищення соціального статусу жінок в Україні":

1. Затвердити заходи щодо підвищення соціального статусу жінок в області (додаються).

2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, управлінням облдержадміністрації забезпечити виконання зазначених заходів з метою широкого залучення жінок до роботи на керівних посадах в органах виконавчої влади, підвищення кваліфікації працівників, робота яких пов'язана з питаннями реалізації державної політики щодо жінок, сімей, молоді та дітей.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, управлінням облдержадміністрації, обласним управлінням, відповідальним за виконання заходів, щороку, до 10 січня, інформувати управління з питань молоді, спорту та туризму облдержадміністрації про їх реалізацію.

4. Управлінню з питань молоді, спорту та туризму облдержадміністрації (Шкарупа С. О.) інформувати про здійснення заходів в області Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України.

Опрос