Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ходе образования и накопления региональных запасов материальных ресурсов на чрезвычайный период

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.06.2000 № 577
Утратил силу

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.06.2000 р. N 577 

Про хід створення та накопичення регіональних запасів матеріальних ресурсів на надзвичайний період

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
від 3 червня 2014 року N 369)

Аналіз виконання вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 22.09.98 N 510 "Про створення територіальних запасів матеріальних ресурсів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій" показав, що створення запасів проводиться в основному на об'єктовому рівні.

Для створення запасав матеріальних ресурсів регіонального та місцевого рівнів, на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій в обласному, районних і міських бюджетах передбачено кошти у розмірі 1 відсотка від обсягів видатків. Однак протягом 1999 і першого півріччя 2000 років кошти на ці цілі не виділялись.

У цілому в районах та містах області визначені структура, номенклатура, норми накопичення запасів матеріальних, продовольчих, речових ресурсів і пально-мастильних матеріалів. Однак розрахунки потреби в матеріальних ресурсах та плани поетапного накопичення запасів керівниками не затверджено і в дію не введено. Як недолік відмічається і несвоєчасне подання звітів про хід накопичення та місце зберігання запасів і відсутність документів по їх обліку.

Опрос