Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении перевозки пассажиров автомобильным транспортом общего пользования в области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.01.2000 № 55

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.01.2000 р. N 55

Про упорядкування перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування в області

З метою обмеження монополізму при наданні пасажирських транспортних послуг, вибору на конкурентних засадах юридичних, фізичних осіб, які забезпечуватимуть виконання необхідних обсягів і якість перевезень пасажирів на постійних автобусних маршрутах, враховуючи необхідність перевезення пільгових категорій населення та забезпечення виконання мобілізаційних завдань, вимог цивільної оборони, у відповідності з Порядком проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.96 N 1346:

1. Надати право на щорічне проведення в області конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом приміського і внутрішньообласного сполучення управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку облдержадміністрації. 

2. Управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку облдержадміністрації (Малий Ю. В.): 

2.1. У десятиденний термін оновити склад комітету по організації та проведенню конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

При проведенні конкурсу розглядати кожний маршрут окремо, враховуючи кількість рейсів, час прибуття і відправлення, на перевезення пільгових категорій населення, забезпечення виконання мобілізаційних завдань.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос