Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка присоединения объектов к системам централизованного водоснабжения и водоотвода коммунальной собственности территориальной общины города Хмельницкого

Городской совет
Порядок, Решение от 27.05.2015 № 17
редакция действует с 20.07.2016

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятдесята сесія

РІШЕННЯ

від 27.05.2015 р. N 17

Про затвердження Порядку приєднання об'єктів до систем централізованого водопостачання та водовідведення комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Хмельницької міської ради
 від 20 липня 2016 року N 62

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення економічної діяльності та господарської необхідності проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих мереж з водопостачання та водовідведення, керуючись Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", наказом міністерства з питань житлово-комунального господарства України "Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України" від 27.06.2008 року N 190 та наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству "Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України" від 05.07.95 р. N 30, міська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок приєднання об'єктів до систем централізованого водопостачання та водовідведення комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького (додається).

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука та міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал".

Опрос