Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в решение городского совета от 12.12.2012 г. N 18 "Об утверждении комплексной схемы стационарных временных сооружений для осуществления предпринимательской деятельности на территории г. Хмельницкого"

Городской совет
Решение от 27.05.2015 № 50

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятдесята сесія

РІШЕННЯ

від 27.05.2015 р. N 50

Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 12.12.2012 р. N 18 "Про затвердження комплексної схеми стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Хмельницького"

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та депутата міської ради О. Скочеляса, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства N 244 від 21.10.2011 р., рішенням міської ради N 18 від 12.12.2012 р. "Про затвердження комплексної схеми розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Хмельницького" із внесеними змінами, міська рада вирішила:

1. Доповнити комплексну схему стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Хмельницького шляхом перенесення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності - 4-х кіосків загальною площею 36 кв. м з Привокзальної площі на прс. Миру (біля буд. N 88) на умовах укладення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту з управлінням торгівлі та дотриманням сучасних архітектурно-естетичних вимог.

2. Внести зміни в комплексну схему стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Хмельницького шляхом перенесенням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту з управлінням торгівлі та дотриманням сучасних архітектурно-естетичних вимог:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос