Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по вопросам безоплатной передачи в коммунальную собственность территориальной общины города внешних сетей водоотвода

Городской совет
Решение от 04.03.2015 № 26
редакция действует с 27.05.2015

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Сорок восьма сесія

РІШЕННЯ

від 04.03.2015 р. N 26

Про створення комісії з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водовідведення

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Хмельницької міської ради
 від 27 травня 2015 року N 18

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, на виконання рішення тридцять шостої сесії міської ради від 05.03.2014 року N 30, керуючись Законами України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.11.2009 року N 1345-р "Про передачу майнових комплексів військових містечок у м. Хмельницькому" та рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 року N 17 "Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об'єктів в комунальну власність міста та утворення і роботи комісії з питань передачі об'єктів в комунальну власність міста", міська рада вирішила:

1. Створити комісію з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водовідведення, які призначені для обслуговування житлового фонду військового містечка N 24 мікрорайону Ракове, що перебувають на балансі КЕВ м. Хмельницький і є державною власністю, у складі згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука та міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал".

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства.

Опрос