Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Комплексной программы мобилизации усилий Хмельницкого городского совета, его исполнительных органов и коммунальных предприятий и Управления Государственной миграционной службы Украины в Хмельницкой области по обеспечению реализации государственной политики в сфере гражданства, регистрации физических лиц на 2015 - 2019 годы

Городской совет
Программа, Решение от 27.05.2015 № 58
редакция действует с 13.02.2019

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятдесята сесія

РІШЕННЯ

від 27.05.2015 р. N 58

Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль Хмельницької міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств і Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області по забезпеченню реалізації державної політики в сфері громадянства, реєстрації фізичних осіб на 2015 - 2019 роки

Із змінами і доповненнями, внесеними
  рішенням Хмельницької міської ради
від 13 лютого 2019 року N 6

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Скалія В. М., звернення Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області щодо створення сприятливих умов для оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в місті Хмельницькому, забезпечення формування баз персональних даних фізичних осіб у передбачених законом випадках, запобігання правопорушень у сфері громадянства, реєстрації фізичних осіб, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Затвердити Комплексну програму мобілізації зусиль Хмельницької міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств і Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області по забезпеченню реалізації державної політики в сфері громадянства, реєстрації фізичних осіб на 2015 - 2019 роки (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука та управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

Секретар міської ради

К. Чернилевський

Опрос