Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении проекта землеустройства относительно отвода земельного участка в связи с изменением целевого назначения земельного участка

Городской совет
Решение от 28.08.2013 № 58

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять сьома сесія

РІШЕННЯ

від 28.08.2013 р. N 58

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв'язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину та змінити категорію земель із "земель житлової та громадської забудови" на "землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення" згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Опрос