Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об областном ежегодном смотре-конкурсе на лучшую организацию работы по охране труда, снижению травматизма, профессиональных заболеваний и гибели работающих на производстве

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 04.03.2013 № 52/2013-р

Про затвердження Положення про обласний щорічний огляд-конкурс на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві

Розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації
від 4 березня 2013 року N 52/2013-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області
6 березня 2013 р. за N 26/1860

На підставі статей 6, 13, 24, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 34 Закону України "Про охорону праці", з метою реалізації державної політики в галузі охорони праці, привернення уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання та населення області до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві:

1. Затвердити Положення про обласний щорічний огляд-конкурс на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 грудня 2006 року N 461/2006-р "Про проведення щорічного обласного огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві", зареєстроване в обласному управлінні юстиції 13 грудня 2006 року за N 114/1103.

3. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації у Головному управлінні юстиції в області, але не раніше дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації В. Гаврішка.

Опрос