Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение 17-ой сессии городского совета N 24 от 02.04.2008 г.

Городской совет
Решение от 27.02.2013 № 30

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять третя сесія

РІШЕННЯ

від 27.02.2013 р. N 30

Про внесення змін до рішення 17-ої сесії міської ради N 24 від 02.04.2008 р.

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та керуючись постановою Кабінету Міністрів України N 989 від 24.10.2012 р. "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", законами України "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" та "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення сімнадцятої сесії міської ради від 02.04.2008 р. N 24 "Про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького", виклавши Положення про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького у новій редакції згідно додатка.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови Г. Давиденка та І. Прокопця, директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В. Швеця.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Опрос