Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении протеста прокуратуры города Хмельницкого

Городской совет
Решение от 28.09.2011 № 51

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Десята сесія

РІШЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 51

Про розгляд протесту прокуратури міста Хмельницького

У протесті прокуратура міста Хмельницького вказує на те, що рішення 33-ої сесії Хмельницької міської ради N 16 від 26.02.2010 р. "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін та втрату чинності пунктів рішень виконавчого комітету та сесії міської ради" в частині надання земельної ділянки гр. Задорожньому В. С. - п. 20 додатка 2, є незаконним і підлягає скасуванню.

Протест прокуратури міста Хмельницького підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно статуту гаражного кооперативу "Мир" прийом громадян в члени кооперативу та виділення їм земельних ділянок вирішується виключно загальними зборами.

Проведеною прокуратурою м. Хмельницького перевіркою встановлено, що Маркін В. Г., обіймаючи посаду голови гаражного кооперативу "Мир", знаючи, що Задорожній В. С. загальними зборами в члени кооперативу не приймався, склав та передав останньому завідомо неправдивий документ-довідку N 91 від 09.09.2009 року про те, що Задорожній В.С. являється членом гаражного кооперативу "Мир" та займає земельну ділянку площею 21 кв. м у блоці "О" бокс N 9. В подальшому зазначена довідка послужила підставою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення вказаної земельної ділянки та прийняття сесією Хмельницької міської ради рішення від 26.02.2010 року N 16, яким передано Задорожньому В. С. у приватну власність земельну ділянку площею 21 кв. м у згаданому кооперативі.

Опрос