Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по определению земель, остающихся в государственной собственности и передаваемых к землям коммунальной собственности

Городской совет
Решение от 28.09.2011 № 32

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Десята сесія

РІШЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 32

Про створення комісії щодо визначення земель, що залишаються в державній власності, та тих, які передаються до земель комунальної власності

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись законами України "Про розмежування земель державної та комунальної власності", "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації від 11.04.2011 р. N 139/2011-р, міська рада вирішила:

1. Створити комісію щодо визначення земель, що залишаються в державній власності та тих, які передаються до земель комунальної власності, згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Опрос