Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переименовании организационно-контрольного отдела Хмельницкого городского совета и утверждении Положения об управлении организационно-информационной работы и контроля Хмельницкого городского совета

Городской совет
Положение, Решение от 27.04.2011 № 47
редакция действует с 30.04.2014

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шоста сесія

РІШЕННЯ

від 27.04.2011 р. N 47

Про перейменування організаційно-контрольного відділу Хмельницької міської ради та затвердження Положення про управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Хмельницької міської ради
 від 30 квітня 2014 року N 94

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та враховуючи пропозицію постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, енергетики та підприємництва, з метою приведення у відповідність назви та Положення до завдань і функцій, які виконує організаційно-контрольний відділ, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Перейменувати організаційно-контрольний відділ Хмельницької міської ради в управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.

2. Затвердити Положення про управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради (додається).

3. Внести зміни до рішення першої сесії Хмельницької міської ради від 02.12.2010 року N 20 "Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та загальної чисельності апарату ради і виконавчих органів ради, про втрату чинності рішень міської ради", виклавши пункт 5 додатка в наступній редакції: "Управління організаційно-інформаційної роботи та контролю".

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення одинадцятої сесії міської ради від 21.05.2003 року N 20 "Про затвердження Положення про організаційно-контрольний відділ Хмельницької міської ради".

5. Відповідальність за виконанням рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Л. Черевченко.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, енергетики та підприємництва.

  

Секретар міської ради

В. Лесков

Опрос