Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Программы развития украинского языка, украинской культуры и исторического сознания граждан Украины на территории г. Хмельницкого на 2010 - 2012 годы

Городской совет
Программа, Решение от 08.09.2010 № 3

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять восьма сесія

РІШЕННЯ

від 08.09.2010 р. N 3

Про затвердження Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території м. Хмельницького на 2010 - 2012 роки

Розглянувши пропозицію постійної комісії з гуманітарних питань, керуючись Конституцією України; ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Рішенням Конституційного суду України від 14.12.99 р. N 10-рп/99 з метою створення належних умов для розвитку української мови, української культури, історичної свідомості української нації серед населення міста Хмельницького, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території м. Хмельницького на 2010 - 2012 роки, далі - Програма (додаток 1).

2. Виконавчому комітету міської ради забезпечити координацію виконання Програми та здійснити відповідні заходи.

3. Фінансовому управлінню щорічно під час формування міського бюджету на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми (додаток 2).

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В. Байдича.

Опрос