Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении наименования городского комплекса социальной реабилитации и бытового обслуживания пенсионеров и утверждении Положения о Хмельницком городском территориальном центре социального обслуживания, Перечня социальных услуг, условий и порядка их предоставления структурными подразделениями Хмельницкого городского территориального центра социального обслуживания

Городской совет
Положение, Перечень, Решение от 30.06.2010 № 5

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять сьома сесія

РІШЕННЯ

від 30.06.2010 р. N 5

Про зміну найменування міського комплексу соціальної реабілітації і побутового обслуговування пенсіонерів та затвердження Положення про Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування, Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Цивільним кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про соціальні послуги", постановою Кабінету Міністрів України "Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" від 29.12.2009 року N 1417, міська рада вирішила:

1. Змінити найменування міського комплексу соціальної реабілітації і побутового обслуговування пенсіонерів на Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування.

2. Затвердити Положення про Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування згідно з додатком 1.

3. Затвердити Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування згідно з додатком 2.

4. Хмельницькому міському територіальному центру соціального обслуговування помістити оголошення про зміну найменування в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, та повідомити про це всім особам, з якими перебуває у договірних відносинах.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Давиденка Г. М. та управління праці та соціального захисту населення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення.

Опрос