Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении местных правил застройки г. Хмельницкого

Городской совет
Правила, Решение от 28.04.2010 № 13
редакция действует с 08.09.2010

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять п'ята сесія

РІШЕННЯ

від 28.04.2010 р. N 13

Про затвердження місцевих правил забудови м. Хмельницького

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Хмельницької міської ради
 від 8 вересня 2010 року N 27

Розглянувши проект місцевих правил забудови, розроблений Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст "Діпромісто" та пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи результати громадського обговорення, керуючись Законами України "Про планування і забудову територій" та "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Затвердити місцеві правила забудови міста Хмельницького, які додаються.

2. Установити, що місцеві правила забудови міста Хмельницького набирають чинності з 6 травня 2010 р.

3. Доручити департаментам, управління та відділам Хмельницької міської ради протягом трьох місяців привести у відповідність до місцевих правил забудови м. Хмельницького усі нормативні акти, прийняті міською радою та виконавчим комітетом у сферах земельних відносин та містобудування.

4. Установити, що усі нормативні акти, прийняті міською радою та виконавчим комітетом у сферах земельних відносин та містобудування, до приведення їх у відповідність до місцевих правил забудови м. Хмельницького, діють тій частині, яка їм не суперечить.

5. Установити, що заяви або клопотання замовників щодо надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, які надійшли до 05.05.2010 р., можуть бути розглянуті у порядку, який діяв до набрання чинності місцевими правилами забудови м. Хмельницького, якщо цього бажає заявник.

6. Вважати такими, що втратили чинність:

Опрос