Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на изготовление технической документации по землеустройству по составлению документов, удостоверяющих право собственности на земельный участок

Городской совет
Решение от 31.03.2010 № 24

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять четверта сесія

РІШЕННЯ

від 31.03.2010 р. N 24

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, матеріали, подані управлінням земельних ресурсів та земельної реформи, згідно заяв громадян, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про землеустрій", Земельним кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 року за N 844 "Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України", міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянам для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови (згідно з додатком).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Опрос