Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение двадцать шестой сессии Хмельницкого городского совета N 26 от 05.10.2005 г. "О согласовании места расположения объектов градостроения и даче согласия на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков под различные виды строительства, внесении изменений и отмене пунктов решения сессий городского совета"

Городской совет
Решение от 25.11.2009 № 45

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцята сесія

РІШЕННЯ

від 25.11.2009 р. N 45

Про внесення змін в рішення двадцять шостої сесії Хмельницької міської ради N 26 від 05.10.2005 р. "Про погодження місця розташування об'єктів містобудування та надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під різні види будівництва, внесення змін та відміна пунктів рішення сесій міської ради"

Відповідно до рішення двадцять шостої сесії міської ради від 05.10.2005 р. N 26 приватному підприємцю Баранову І. С. було погоджено місце розташування будівництва комплексу для обслуговування автомобілів та автосалону по вул. Зарічанській, 3/1 з умовами будівництва складського приміщення для ЖЕКу N 4 відповідно до угоди з управлінням житлово-комунального господарства, благоустроєм прилеглої території з мощенням тротуарною плиткою. Відповідно до вказаного рішення був укладений договір N 17 від 23.03.2005 р., в якому приватний підприємець Баранов І. С. зобов'язується побудувати складське приміщення площею 170 кв. м за адресою: вул. Зарічанська, 3/1. В червні 2007 року між управлінням житлово-комунального господарства та приватним підприємцем Барановим І. С. підписана додаткова угода про те, що управління житлово-комунального господарства зобов'язується демонтувати залізо-розбірний склад, не придатний для його використання за цільовим призначенням, а підприємець Баранов І. С. зобов'язується відшкодувати вартість цього складу в сумі 76233,86 грн. Приватним підприємцем Барановим І. С. була замовлена експертна оцінка, відповідно до якої вартість складського приміщення площею 170 кв. м складає 138455,00 грн.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос