Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка финансирования расходов на погребение или возмещения расходов на осуществленное погребение участников боевых действий и инвалидов войны за счет субвенции из областного бюджета районным бюджетам и бюджетам городов областного значения

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 24.12.2009 № 472/2009-р

Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету районним бюджетам та бюджетам міст обласного значення

Розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації
від 24 грудня 2009 року N 472/2009-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області
30 грудня 2009 р. за N 133/1463

На підставі статті 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року N 1445 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни", з метою проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій і інвалідів війни:

1. Затвердити Порядок фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету районним бюджетам та бюджетам міст обласного значення (додається).

2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад визначити середню ціну ритуальних послуг, передбачених у пункті 3 Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року N 1445.

3. Взяти до уваги, що вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення безоплатного поховання, не повинна перевищувати середню ціну на відповідні ритуальні послуги, що склалася в області.

За інформацією житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації середня ціна ритуальних послуг в області для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни становить 1034,95 гривні.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечити своєчасне перерахування субвенції з обласного бюджету районним бюджетам та бюджетам міст обласного значення згідно з помісячним розписом.

Опрос