Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении материалов выбора земельного участка и даче разрешения на разработку проекта отвода земельного участка в связи с изменением целевого назначения Разгонюку В. Л.

Городской совет
Решение от 23.09.2009 № 56

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять восьма сесія

РІШЕННЯ

від 23.09.2009 р. N 56

Про затвердження матеріалів вибору земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки у зв'язку зі зміною цільового призначення Розгонюку В. Л.

Розглянувши заяву громадянина Розгонюка В. Л., пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, матеріали вибору земельної ділянки, подані управлінням земельних ресурсів та земельної реформи, відповідно до ст. ст. 81, 118, 121, 151 та розділу 10 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Затвердити матеріали вибору земельної ділянки та надати дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки у зв'язку зі зміною цільового призначення з "для ведення садівництва" на "для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)" громадянину згідно з додатком.

2. Строк дії дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки становить один рік.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

Опрос