Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка финансирования расходов на погребение участников боевых действий за счет субвенции из областного бюджета районным бюджетам и бюджетам городов областного значения

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 06.05.2009 № 153/2009-р
Утратил силу

Про затвердження Порядку фінансування видатків на поховання учасників бойових дій за рахунок субвенції з обласного бюджету районним бюджетам та бюджетам міст обласного значення

Розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації
від 6 травня 2009 року N 153/2009-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області
7 травня 2009 р. за N 64/1394

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації
 від 10 листопада 2009 року N 412/2009-р

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації
 від 24 грудня 2009 року N 472/2009-р)

На підставі статті 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року N 1445 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій", з метою проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій:

1. Затвердити Порядок фінансування видатків на поховання учасників бойових дій за рахунок субвенції з обласного бюджету районним бюджетам та бюджетам міст обласного значення (додається).

2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад визначити середню ціну ритуальних послуг, передбачених у пункті 3 Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року N 1445.

3. Взяти до уваги, що вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення безоплатного поховання, не повинна перевищувати середню ціну на відповідні ритуальні послуги, що склалася в області.

За інформацією житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації середня ціна ритуальних послуг в області для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій становить 1034,95 гривні.

Опрос