Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О продаже земельных участков и прав на них

Городской совет
Решение от 04.02.2009 № 31
редакция действует с 27.05.2009

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять третя сесія

РІШЕННЯ

від 04.02.2009 р. N 31

Про продаж земельних ділянок та прав на них

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Хмельницької міської ради
 від 27 травня 2009 року N 45

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України та Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Затвердити форму заяви про продаж земельної ділянки (додаток 1).

2. Затвердити форму клопотання про продаж земельної ділянки (додаток 2).

3. Затвердити форму договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки (додаток 3).

4. Установити, що відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою проводиться на конкурсній основі.

5. Затвердити Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою (додаток 4).

6. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою та затвердити її склад (додаток 5).

7. Затвердити Примірний договір купівлі-продажу земельної ділянки у разі продажу земельної ділянки юридичній особі (додаток 6).

8. Затвердити Примірний договір купівлі-продажу земельної ділянки у разі продажу земельної ділянки фізичній особі - підприємцю (додаток 7).

9. Рекомендувати нотаріусам при підготовці договорів купівлі-продажу земельних ділянок керуватись Примірними договорами, затвердженими цим рішенням.

Опрос