Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче согласия на безоплатную передачу в коммунальную собственность территориальной общины города внешних сетей водоснабжения и водоотвода, электрических кабельных линий, внешних сетей и систем газоснабжения к жилому дому объединения совладельцев "Злагода" многоквартирного дома по ул. Молодежной, 19/1

Городской совет
Перечень, Решение от 06.08.2008 № 17

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дев'ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 06.08.2008 р. N 17

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення, електричних кабельних ліній, зовнішніх мереж та систем газопостачання до житлового будинку об'єднання співвласників "Злагода" багатоквартирного будинку по вул. Молодіжній, 19/1

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", Положенням про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.95 року N 891, міська рада вирішила:

1. Дати згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення, електричних кабельних ліній, зовнішніх мереж та систем газопостачання до житлового будинку об'єднання співвласників "Злагода" багатоквартирного будинку по вул. Молодіжній, 19/1, згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови А. Савчука та на управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

Опрос